Процес виготовлення

Вибір шкіри

Отримавши замовлення, наш фахівець обере кращу партію бажаного матеріалу — шкіра, замша, нубук, спершу переконавшись в його якості, дотриманні норм, а також відсутності будь-яких ознак недосконалості.

Крій

Співробітник закрійного цеху ретельно викроїть з підібраного матеріалу необхідні частини та фігурні елементи вашої майбутньої пари взуття. Сучасне обладнання дозволяє майстрам не тільки працювати зі складними завданнями крою, але й виконувати їх швидко та якісно.

Розмітка і пошиття

У відповідному відділі майстер нанесе на шкіру всі необхідні позначки, які слугуватимуть певним планом для подальшого пошиття. Слідуючи розмітці, фахівець перетворить відібрані елементи в єдину верхню частину моделі з урахуванням всіх елементів та дизайнерських ідей.

Натяжка на колодку

Готову поверхню моделі одягнуть на колодку відповідного розміру. На ній шкіра за необхідний проміжок часу набуде правильної форми, після чого майбутня пара взуття буде готова до наступного, і одного з найважливіших етапів — до приклейки підошви.

Приклейка підошви

Приклейка підошви, мабуть, найвідповідальніший етап виробництва. Тому майстер з’єднає обидві частини вашої моделі вручну, дотримуючись всіх необхідних інструкції. Разом з цим він переконається в правильності розташування підошви і відповідності всіх її сторін, після чого помістить модель під прес, який за відведений час закріпить підошву

Обробка та полірування

Від зняття з колодки до повної готовності моделі лише один крок — ретельний контроль якості і результатів кожного з вищезазначених етапів. Спеціаліст перевірить вашу пару взуття на відповідність замовленню, бажаним параметрам та нормам виробника. Схвалення на цьому етапі приведе її до майстрів, які доведуть останні штрихи та упакують товар.