BISTFOR – «Big step forward» – великий крок у майбутнє. Наша компанія пропонує якісне та модне взуття власного виробництва. Ми самі носимо те, що виготовляємо, і Вам радимо.

BISTFOR - компанія з багаторічним досвідом на українському ринку взуття, і ми продовжуємо динамічно розвиватися. На сьогодні це один з найбільших українських виробників взуття. Практично в кожному обласному центрі є наші представники. Але ми не зупиняємось , йдемо вперед і відкриті для нових можливостей, партнерів і клієнтів. Майбутні партнери, Вам не потрібно прокладати шлях до клієнта. У нас вже є "ім'я". Іншими словами, багато зроблено до Вас. І головне - ми в Вас зацікавлені. Пропонуємо гнучку систему знижок і різні акції.

 

Наші дизайнери відвідують виставки в Мілані та Москві. Нові тенденції не проходять повз нас, але ми пам'ятаємо: "слідувати моді смішно, а не слідувати нерозумно". Тому ми перебуваємо у постійному пошуку своєї кращої моделі. Щосезону оновлюється понад 70% колекції.

Можливо, раніше було немодно носити вітчизняне взуття, та сьогодні воно завойовує серця покупців не тільки в Україні, а і в Росії, Польщі та інших країнах. Дехто з наших постійних  покупців в якості подарунку своїм іноземним друзям і родичам дарує наше взуття - і ми цим пишаємось.

BISTFOR - компанія, обладнання і технології якої дозволяють називати нас  сучасним підприємством. Щороку ми демонструємо свої досягнення, беручи участь в найбільших виставкових заходах України, де ви можете переконатися в якості  продукції та нашому серйозному підході  до бізнесу.

BISTFOR - це не тільки взуття, але і відповідальний, доброзичливий колектив, з яким приємно працювати. Якщо Ви шукаєте партнера серед взуттєвих виробників, ми – Ваш вдалий вибір. Для себе ми давно вирішили, що прийшли на ринок надовго.

Ми з оптимізмом і впевненістю дивимося в майбутнє, тому розвиваємо виробництво і виходимо на нові ринки. Тільки рухаючись  вперед впевненим кроком, можна досягти поставленої мети!

ЗМІ про нас:

Своє, рідне: броварські фірмові магазини взуття

Усі тонкощі чоботарської справи

Де купити вроздріб:

Наше взуття можна придбати вроздріб в інтернет-магазині http://begomsuda.com/